Bizimle İletişime Geçin: 0535 508 24 44|bilgi@ormanizinleri.com

Etüt Proje

Home/Etüt Proje
Etüt Proje 2017-02-09T07:37:06+00:00

Ormanlık alanlarda etüt projeleri yapılmaktadır. Etüt projelerinde birçok mühendis görev almaktadır. Su ihale hatlarında, temrin enerji santrallerinde, tünel gibi ulaşım içerikli yerlerde Etüt proje devreye alınır. Birçok arazide orman izni olan yerlerde kamu yararına sunulan birçok proje işlem görür. Usullere göre yapılmalıdır. Ulaşım açısından da kolaylık sağlayan çalışmadır. İlçelerinde ulaşım zenginliğini kaybetmeden esas alınan toplu çalışmalardır. Projeler kapsamında ölçüler doğru yapılır.

Sağlık tesisleri yapımında, madde emniyet alanlarında, trafo bina yapımlarında, iletişim pano kurulumlarında, sağılık tesislerinde ve eğitim binalarında birçok Etüt proje kullanılır. Sadece ormanlık alanlarda değil birçok kent yerleşimlerine kurulacak olan işletmelerden önce proje başlatılır. Projeler için çevre ve ilgili ilçe bakanlıklarından onaylı olması gereklidir. Sağlık ve eğitim alanında avantaj sağlayacak olan çalışmalardır. Yapı hizmetlerinde kent içinde bilinçliliği arttırmak için yeni yöntemlerle projeler oluşturulur. Yaşam kalitesinin daha fazla arttırılması adına yeni yöntemlerle belediye açısından onay verilen izinlerle etüt projeleri yapılır. Tüm projeler bir düzen içinde yapılır. Farklı organizasyon kademeleri ve onay izin süreçleri bulunur. Kentte yaşayan insanların ihtiyaçlarına uygun olan süreçlerle ile birçok yenilik değerlendirilir. Yaşayan insanların isteklerine cevap veren özel projeler çok önemlidir. Kentin ihtiyacı olan ve daima artı puan kaldıracak olan bu yasal izinlerde proje kapsamında olur. Çevrede olan farklı kültürel değerlere anlam katılmasına yardımcıdır. Kentin gelir grubuna hitap eden artı değerlerdir. Kente aydınlık katan çalışmalardır. Ortaklık ola grup şirketlerle de yapılır. Bir arazide geleneksel ve kültürel kaynakların oluşumda katkı sağlayan yatırımlardır. Çevrede bilinçli olmak açısından destektir. Katılımcıları memnun edecek çalışmalar olmalıdır. Kültür, sağlık, eğitim, sanayi ve diğer alanlarda olan çevreye çok etki sağlayacak olan etüt projelerinde zamanın etkin kullanılması gereklidir. Çağdaş bir yaşam da olmamız açısından halka da hitap eden çok değerli projelerdir. Belediye hizmetlerinde genelde halka açık olan yerlerde oluşturulur. İstek ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde beklentilerin karşılanmasında yardımcıdır. Yeni yöntemlerle delege edilen grup çalışması kararları alınır. Etüt projesinde evrak takip yönetimler, düzenli ve hedeflere uygun yapılmalıdır. Yeşil alanlar için bir bitkilendirme çalışması bile olsa etüt projesi gerekebilir. Tesislerin yapı ve onarım süreçlerinde organize şemaları düzenli olmalıdır. Kontrollü ve belirli zaman içinde yapılan çalışmalardır. Kent içinde onarım yapılandırmasında da çok yardımcıdır. Evrak takipleri düzenli yapılır. Yeşil ve ormanlık alanlarda da değişen projeler dâhilinde vatandaşların her zaman memnuniyeti sağlanmak zorundadır. Spor, sanayi, haberleşme açısından çok sağlıklı çalışmalar gerçekleşir.

Etüt projesinde birçok kavram ortaya çıkar. Etüt projelerinde sorumluluk sahibi olan birçok kişi görev yapar. Ülkemizde birçok kentte göz alıcı ve modern kullanım sunmak amacıyla Etüt proje çalışmaları yapılır. İlgili işlemlerin takibinde onay alacağımız etüt proje müdürlüklerinden onay almak gerekir.

 

 

Tasarım ve SEO : Ankara Bilgisayar Tamircisi